Kurumsal Asistan Hizmetleri

C-Level Asistan, Muhasebe Hizmetleri, İşletme Yönetimi, İK ve iş hayatının en önemli görevleri!

Kurumsal Sanal Asistanlar ve Outsourcing servislerimiz ; Kişisel ve C-Level asistan hizmetleri sağlamanın yanında, pazarlama, kurumsal iletişim, medya yönetimi, işletme ve proje yönetimi, muhasebe hizmetleri, e-ticaret danışmanlığı, satın alma ve tedarik gibi öne çıkan konu başlıklarında hizmet vermektedir. SanalAsistan.net Outsource ekibi, işletme ihtiyaçlarınıza yönelik özelleştirilebilen çözümlerle her an yanınızda!

Önemli Avantajlar Sağlar

Premium Sanal Asistanlar

Farklı Çözümlere mi İhtiyacınız Var?

Size Özel Hizmetler

Bir sanal asistan hizmetinden daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Gelişmiş işletme ve destek hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Firmanız için özelleştirilmiş çözümler yada sizin için kişiselleştirilmiş hizmetlere ihtiyacınız olduğunda uzman ekibimizle yanınızdayız.

Bir sanal asistan ile çalışıyorsanız, özelleştirilmiş hizmet önerilerini alabilirsiniz yada taleplerinizi asistanınıza ileterek özel çözüm talebinde bulunabilirsiniz. Bir asistana sahip değilseniz, bizimle iletişime geçerek, cevaplayacağınız bir kaç soru sonrasında ihtiyaçlarınıza çözüm üretecek yetkinliğe sahip bir asistan ataması yapılacaktır. Doğrudan özelleştirilmiş bir hizmete ulaşmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek; talep, istek ve beklentilerinizi sizden öğrenecektir. Taleplerin içeriğine göre ortalama iki iş günü içinde teklif ve çözüm önerileri ile ilgili olarak sizinle tekrar iletişime geçilecektir.

Hadi Biraz Sohbet Edelim!

Bilgi Almak İster Misiniz?

  Planlar & Ücretler

  Bir Plan Seç ve gerisini ona bırak.

  $299/ay
  Tanışma Paketi
  • 10 Talep Hakkı Her Ay
  • 1 Kullanıcı Dahil
  İletişime Geç
  $599/mo
  Başlangıç Paketi
  • 20 Talep Hakkı Her Ay
  • 1 Kullanıcı Dahil
  İletişime Geç
  $899/mo
  Standart Paket
  • 30 Talep Hakkı Her Ay
  • 2 Kullanıcı Dahil
  İletişime Geç
  $1199/mo
  Genişletilmiş Paket
  • 40 Talep Hakkı Her Ay
  • 2 Kullanıcı Dahil
  İletişime Geç

  Daha gelişmiş bir plana mı ihtiyacınız var? Hiç sorun değil. İletişime geçin ve tam gereksinimlerinizi tartışalım.