İşletme/Proje Yönetimi

İşletme ve Proje Yönetimi

SanalAsistan.net’in asıl odak noktası küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri desteklemektir. Fakat, daha büyük kurumsal ekiplerin de (bazen tamamen farklı nedenlerle) sunduğumuz işletme çözümleriyle ilgilendiğini fark ettik. Bu nedenle özel bir işletme yönetimi ve proje destek çözümü başlattık.

İşiniz ve projeleriniz büyüdükçe, iş yükünüzün de aynı oranla arttığı aşikardır. Günlük işletme operasyonlarınızın yanı sıra, birçok idari görevi ve projeleride eş zamanlı yönetmeniz gerekiyor.

Bu durum, özellikle kurum içi ek idari destek personeli sağlama imkanı olmayan, küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri için can sıkıcı ve zorlayıcı bir görev haline gelir. Benzer bir durum ile karşı karşıya kalırsanız; tüm idari işlerinizi veya proje yönetiminizi üstlenmek için her zaman bir asistanız var. Alanında uzman sanal asistanlarımız ve uzman ekibimiz ile size destek sağlamaktan mutluluk duyarız.

Ön ödemeli aylık ve kişiye odaklı destek planlarımız aracılığıyla, bireysel Sanal Asistan’ları küçük işletmelerle eşleştirmeyi amaçlıyoruz. Bu hizmetle ise normal hizmetimizin aksine; SanalAsistan.net İşletme ve Proje Yönetimi desteği, firmanın talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş paketler halinde sağlanır.

Yerleşik ekibinizin uzun bir görev ve proje listesi için, yalnızca birkaç tıklamayla yetkin iş gücü ve alternatif kaynaklar sağlaması mümkün. Size benzersiz ve yenilikçi bir yol sunuyoruz.

Geçmiş dönem çalışma hayatlarını kurumsal şirketlerde başarılır işler yaparak geçirmiş, son derece yetenekli, yetkin bireylerden oluşan bir ekibe neredeyse anında erişim sunuyoruz. Hizmet sektöründen üretime, SanalAsistan.net’e katılmadan önceki kariyer deneyimleri, sizin işleri nasıl yapmayı sevdiğinizi zaten bildikleri anlamına gelir. Bir SanalAsistan.net uzmanı, ekibimize katılmadan önce ortalama 10 yıllık bir deneyime sahiptir. Sizinle çalıştıkları zamanı nasıl değerli kılacaklarını bildiklerinden emin olabilirsiniz.

Her zaman hazır iş gücü. İK departmanınız onlarca özgeçmiş arasında zaman kaybetmeden; çok yetenekli, güvenilir profesyonelleri anında istihdam edebilrisiniz. Bu, sıfır evrak ve mülakat demek. Aylar değil, birkaç gün içinde hayata geçirebileceğiniz bir istihdam çözümü anlamına gelir. Ayrıca tüm uzman ekibimiz ülke genelinde uzaktan ve SanalAsistan.net ofislerinde çalıştığı için işletme içince bir masa alanına ihtiyacanız yoktur.

Ayrıca, firmanıza tek seferlik büyük bir projeniz için yeni bir sanal ekip oluşturabilir yada CEO ve yöneticileriniz için uzun yıllar birlikte çalışabileceği tek bir Sanal Asistan sağlayabiliriz. Biz esnek bir yapı sunuyoruz. Bu yapı, ihtiyacınız olan kaynaklara, mevcut ekibinizin yapısıyla oynamadan veya iş yükünü arttırmadan erişebileceğiniz anlamına gelir.

Burada uzun sözleşmeler yapılmaz. Risksizdir, son derece uyarlanabilir, özelleştirilebilir ve son derece ekonomik bir çalışma yöntemidir.

İster projenizin yönetimi sırasında tek seferlik bir istihdama ihtiyacınız olsun, ister kurumsal ihtiyaçlarınız için kalıcı veya uzun dönem bir hizmet alımı gerçekleştirin. Sanal Asistan ve Dış Kaynak desteğimiz ile şirketinizin ihtiyaçlarını bir hizmet sağlayıcıdan karşılayabileceksiniz.

Bazen iş için doğru kişiyi doğru zamanda ve yerde bulmak zordur. Diğer zamanlarda ise tek seferlik geçici bir istihdamın sağlanması gerekir ve bunun için personelin, tam zamanlı bir profesyonel yetkinliğine sahip olmasına ihtiyacınız yoktur. Uzman SA’lardan oluşan bir ekip, işletme ve proje yönetiminizi, en baştan hedefe ulaşana kadar üstlenmek için ihtiyacınız olan şeyi sağlayabilir.

Kaynak sağlamanız gereken; işletmenin yapısı, projenin detayları ve hizmet almak istediğiniz sürenin uzunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösteren bir ücretlendirme politikası bulunmaktadır. Size özel olarak hazırlanmış, belirli ödeme koşullarına bulunan ve uygun ödeme süreçleri üzerinde anlaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

SanalAsistan.net’teki tüm Asistanlarımız ve Uzmanlarımız, beklendiği gibi “standart” ofis yazılımları ile donatılmıştır.

Örneğin MS Office ve Gsuite. SanalAsistan.net’teki herkes bağımsız bir şirket e-posta adresi ve dosya depolaması kullanır. Ayrıca, tüm müşterilerimize kendi Görev Portalımıza erişim imkanı sağlıyoruz. Faturalarınızı indirebileceğiniz, ayrıntılı zaman çizelgelerini görüntüleyebileceğiniz, ekibe görevler verebileceğiniz, aktif projelerdeki adımları takip edebileceğiniz ve çok daha fazlasını yapabileceğiniz yer bu platformdur.

Ancak gerçek şu ki, çoğu müşterimiz yeni sanal ekibini mevcut yazılım araçlarına yada platformlarına eklemeyi tercih ediyor. Örneğin; Office 365 kullanıyorsanız yeni ekip üyenizi kendi işletme ağınıza dahil edebilirsiniz veya yeni ekip üyeniz için firmanızın tedarik edeceği bir şirket dizüstü bilgisayarında çalışmasını sağlayabilrisiniz. Bu bizim için gayet kabul edilebilir bir durumdur. Sadece bize bildirmeniz yeterli olacaktır.