Nasıl Sanal Asistan Olurum?

Sanal Asistan Hizmetleri

SanalAsistan.net Nedir?

SanalAsistan.net, bir "Dış Kaynak" ve "Sanal Asistan" sağlayıcısıdır.

SanalAsistan.net, İzmir merkezli bir "outsourcing" şirketidir. Profesyonel asistanlarımız ve sanal çalışanlarımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en kolay yöntemlerle çözüm sunma konusunda uzmanız. Her kişi ve işletmeyi dinler, iş ihtiyaçlarını değerlendirir ve müşterinin gereksinimlerini karşılamak veya aşmak için doğru "Sanal Asistanı" müşterilerimizle tanıştırırız. Sanal Asistanlar, müşteri taleplerini en kısa sürede yerine getirir. Sanal Asistanlar, destek ihtiyacı duydukları durumlarda; konusunda uzman "ekip liderlerimiz" ile iletişime geçebilirler. En doğru ve hızlı çözümü üretebilmek için SanalAsistan.net'in sağladığı ücretsiz danışmanlık ve destek hizmetlerinden yararlanırlar.

SanalAsistan.net Çalışanı

Sanal Asistan Nedir?

"Sanal Asistan", büyük işletmelere, girişimcilere ve kobilere destek sağlama konusunda uzmanlaşmış bir soloprenördür. Temel olarak; müşterinin ihtiyacı olduğu anda ve alanda, ekstra bir uzman eli uzatarak, çözüm üreteden ve destek sağlayan uzmanlardır. Sanal asistanların; ücretleri, vergilerini ve yan haklarını SanalAsistan.net tarafından ödenir. İhtiyaç duydukları ekipmanlar, uzman desteği, danışmanlık, eğitim ve herhangi bir ofis kullanım ihtiyacında onlara tüm lojistik destekler SanalAsistan.net tarafından sağlanmaktadır.

SanalAsistan.net Önemli Avantajlar Sağlar

Premium Asistanlarımız Olun

İnovatif

Gelişim Desteği

Yeni fikirler, Farklı düşünceler, Alternatif uygulamayalar ve daha fazlası, tüm önerileriniz SanalAsistan.net tarafından değerlendirilir.

Sıfır Risk

Güvenilir & Güvenli

Müşteri ile ödeme konusunda muhattap olmazsınız. Müşteri seçme-değiştirme hakkınız vardır! Karşılıklı güven esastır.

Web 3.0

Teknoloji

Tüm uygulama abonelikleri ve iletişim altyapısı SanalAsistan.net tarafından sağlanır. Acil durumlarda yedek cihazların her zaman hazırdır.

Remote Work

%100 Garanti

Uzak çalışma imkanı garantimiz aldında. Aylık müşteri ziyareti ve önceden planlanmış özel toplantılar hariç, dilediğiniz yerden çalışabilirsiniz.

Uzaktan Çalışma İmkanı

Hemen Sanal Asistan Başvuru Yapın