C-Level Çözümler

Executive Admin Support

Sanal Asistan desteği yalnızca başlangıç ​​ekipleri veya tek başına girişimciler için değildir. Sanal Asistan’larımız daha büyük şirketler ve yöneticiler için de harikalar yaratabilir.

İşletmenizde belki bir geçiş dönemindesiniz ve yönetici desteğine ihtiyacınız var, ancak henüz kimseyi tam zamanlı olarak çalıştırmak istemiyor olabilirsiniz. Belki bir İK hizmetine, Mali Müşavir, Pazarlama ve Yönetici destek uzmanları kadrosuna ihtiyacınız var, fakat daha büyük bir ekip için ofis alanınız olmayabilir. Ya da belki de kademeli bir şekilde ekip kurmanız gerekiyor?

İşinizin ihtiyaçları ve talepleriniz ne olursa olsun SanalAsistan.net; kısa vadeli, uzun vadeli veya geçiş dönemi için hazır olan ve işe anında başlayabilen, deneyimli profesyonellerden oluşan özelleştirilmiş bir SA çözümü yaratabilir.

Kısa vadeli bir asistana mı ihtiyacınız var? Yoksa Uzun vadeli mi? Yada Yarı zamanlı? Yoksa istediğin ve ihtiyaç duyduğun herhangi bir zamanda mı? Sanal Asistan’larımız, yöneticileri tüm tam anlamıyla asiste eder ve tüm departmanlarla eş zamanlı çalışabilir. Zaman ve şartlar, yöneticinin ihtiyaçları doğrultusunda planlanır.

C-Level Sanal Asistanlarımız SanalAsistan.net ekibimizin bir parçasıdır. Kadrolu çalışan olmalarının getirdiği avantaj ile güçlü yönlerinin ne olduğunu biliyoruz. Bu yüzden müşteri ve asistan eşleştirme sürecimiz çok iyi çalışıyor. Sanal Asistan’ınızın, hızlı ve kolay bir şekilde çalışma hayatınıza entegre olması için her şeyi biz hallederiz.

Bazen iş için doğru çalışanı, yerinde yada müsait durumunda bulmak zordur. Diğer zamanlarda, tek seferlik bir görev vermek için personelinizi iş akışı dışına çıkmaya zorlayacak olabilrisiniz. C-Level hizmetlerimizde, paket dahilinde tüm SanalAsitan.net uzmanlarına erişim imkanınız olur. İşletmenizdeki akış bozmadan doğru zamanda kişiyle işlerinize çözüm üretebilirsiniz.

CEO (Chief Executive Officer), CHRO (Chief Human Resources Officer), CFO (Chief Financial Officer), CMO (Chief Marketing Officer), CIO (Chief Information Officer), CTO (Chief Technology Officer), COO (Chief Operations Officer), CLO (Chief Legal Officer), ve CDO (Chief Digital Officer). C-level yöneticiler sayabileceğimizden daha fazla ama hepsinin ortak noktası bir asistana ihtiyaçlarının olması.