Güvenilir

Ne kadar?

Güvenilir

SA’larımız gizliliği çok ciddiye alır. Herhangi bir görevde dikkatli ve sağduyulu davranacaklarına emin olabilirsiniz. Sadece bu kadar da değil, hepsi bağımsız bir özgeçmiş kontrolünden geçirilerek, detaylı bir araştırmaya tabi tutulurlar. Ayrıca, tamamen GDPR ile uyumluyuz ve sözleşmelerimizde katı gizlilik maddelerimiz mevcut.

Veri güvenliğiniz söz konusu olduğu durumlarda, hataya yer vermiyoruz. SanalAsistan.net’te tüm veriler 256 bit SSL şifrelemesi üzerinden aktarılır. EK olarak, e-posta gelen kutusu erişimi ve bulut depolama için 2 adımlı kimlik doğrulama araçları kullanıyoruz. Aynı zamanda müşteri portalımız parola korumalıdır.

SA’larımız sizin adınıza çalıştığı için; Dropbox, Google Drive, Office 365, Yandex Disk vb. tüm depolama ve web uygulamaları altyapılarında çalışmalar yürütebilirler. İhtiyaç duyduğunuz her türlü uygulama yetkinliği ve erişimine sahiplerdir. Kişisel ve kurumsal hesaplarınızla tam entegre çalışma imkanı sağlanmaktadır.

Sanal Asistan’larımız gizliliği en az sizin kadar ciddiye alır. Tüm kişisel bilgilerinin sadece sizin ve asistanınız arasında kalmaktadır. Ekip çalışmaları sırasında bilgileriniz diğer çalışanlarla paylaşılmaz.

Tesis/Kurum dışı veri depolama hizmetleriyle küresel servis sağlayıcılardan hizmet alıyoruz. Tüm datalarımız departlanların çalışma yapısına bağlı olarak günlük ve saatlik yedeklemelerde veri kaybı önlenmektedir. Tüm veri merkezleri ve çalışanlar arası veri alışverişi standart SSL şifreleme ile yapılmaktadır.

Paket bilginiz tanımlanıp projeniz açıldıktan sonra erişebileceğiniz panellerimiz ile tam denetim imkanı. Tüm süreçlere hakim olacaksınız. İş akışı, Görevler, Zaman Çizelgeleri, Temsilcileriniz, Faturalarınız ve çok daha fazlasına özel görev portalımızdan güvenle erişebilecek ve takip edebileceksiniz.

Tüm Sanal Asistan’larımıza birer e-posta hesabı ve güvenli dosya depolama sağlanmaktadır, ancak mevcut işletme veya aile ağınıza katılmalarını tercih edebilirsiniz.

Sanal Asistanlarınızı; G Suite, Office 365 veya Zoho ekibinize ekleme imkanınız var! Bu bizim için hiçbir sorun teşkil etmez. Bir çok kurumsal müşterimiz bu şekilde çalışmayı tercih etmektedir. Asistanlarımıza tamamen kapalı devre iş ağınızda çalışma izni verebilirsiniz.