Hızlı ve Güvenli

Hızlı ve Güvenli

Mesai için belirli saat dilimleri veya iş programları belirlemesek de, küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri destekleyen bir hizmet yürütüyoruz. Sanal Asistanlarımız genellikle Pazartesi’den Cuma’ya kadar Türkiye’deki standart mesai saatlerinde çalışır.

Tüm asistanlarımız ve yedek kadromuz mesai saatleri için sizlere en kısa sürede çözüm üretmek için her zaman hazırlar. Asistanınıza çağrı oluşturmanız yeterlidir.

Standart çalışma saatlerimizin dışında (yani akşamları ve hafta sonları) bir Sanal Asistana ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Biz de bu talebinizi, ihtiyaçlarınıza uygun bir asistanla karşılayıp karşılayamayacağımızı en kısa sürede sizlere belirtelim.

Mesai saatleri dışında kalıcı bir asistana ihtiyacınız olması durumunda yada bulunduğunuz coğrafi konum itibari ile oluşabilecek saat farkı kaynaklı hizmet aksamalarını engelllemek için özelleştirilmiş hizmetlerimiz hakkında bilgi talep edebilirsiniz.

Asistanlarınıza bir talep oluşturduğunuzda, geriş dönüş süresi şuanki ortalamalarımız ile 11 dakikadır. Sanal Asistan’ınız en geç 15 dakika içinde tercih ettiğiniz iletişim yöntemi ile sizlere geri dönüş yapcaktır. *Acil durumlarda sizlerle paylaşılan özel numaralar üzerinden, canlı destek hattına erişim imkanınız bulunmaktadır.

*Acil durumlar sözleşmenizde belirtilmiştir. Gereksiz kullanımların tekrarlanması durumunda sözleşemler iptal edilebilir.

Size özel atanan Sanal Asistanınız’ın herhangi bir sebeple izinli olması yada görevi yerine getiremeyecek koşulların oluşması durumunda; aynı yetkinlikte yedek asistanlarımızdan seçilen bir uzman, geçici olarak sizlere hizmet sağlayacaktır. Aktif görevlerinizi ve çalışma notlarınızı panellerinde görecekler ve kesintisiz hizmet almaya devam edeceksiniz.

Sanal Asistanınıza verdiğiniz tüm görevler ve firmamızdan aldığınız tüm hizmetler panelinizde kayıt altında tutulmaktadır. Yapılan her çalışmanın; asistanlar ve uzmanlar tarafından süreleri kayıt altına alınır. Yapılan her görev tamamlanma anı ve detayıyla sizlere aktarılır. Uzaktan çalışmaının getirdiği güven kaygısını ortadan kaldırmak için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaya özen gösteriyoruz.

Mesai saatleri dışında asistanınızla iletişime geçmeniz gerektiğinde, asistanınız tüm işlem geçmişinize ve verilerine uzaktan erişebilir. Hizmetinizi kesintisiz sürdürmeniz için çalışmalarımıza devame diyoruz. Aldığınız hizmete ara vermeniz durumunda verileriniz güvenle saklanır. Hizmetleriniz tekrar etkinleştirildiğinde geçmiş hizmetlerinizi inceleyebilir, verilerinizi indirebilirsiniz. Hiç ara vermemiş gibi asistanınızla çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.