Profesyonel

Profesyonel

Burada sizlerle küçük bir sır paylaşacağız. Rakiplerimizin çoğu kolay yolu tercih etmekte. Sizi ve işinizi, gerçekten tanıma “güçlüğünden” kurtulmak için, sistemlerinde kayıtlı 100’lerce Sanal Asistan’dan birini sizelere rastgele atıyorlar.

“Birkaç saniye içinde sitelerine kayıt oluyorsunuz ve bir assitanla çalışmaya başlıyorsunuz. Hey! Çabuk! İşte yeni Asistanınız!”

Anında asistan erişimi sağlayan çalışma modelleri bugün size biraz zaman kazandırabilir. Ancak, birçok müşteri bu  çalışma modelini tercih ettikleri için pişman oldu. Gerçekten güvenebilecekleri bir profesyonel asistanla çalışamadılar. Çoğu görevi kendileri yapmaya devam ettiler… Ve sonra bu yöntemi kullanmaktan vazgeçtiklerinde SanalAsistan.net’e geldiler!

Tercih ettiğimiz tanışma yöntemleriyle bizlere “eski kafalı / geleneksel diyebilirsiniz”! Ekibimizde kiminle çalışacağınızı önermeden çok önce; sizin tam olarak kim olduğunuzu, hangi konularda yardıma yada desteğe ihtiyacınız olduğunu anlamak ve sizin için en doğru hizmet sağlayıcı olup olmadığımızı kontrol etmek istiyoruz! – Kesinlikle!

Bu tanışma ve tartışma ortamı olmadan, size en iyi nasıl yardımcı olabileceğimizi anlamakta zorlanacağız. Bunu gerçekleştirmenin en iyi yolunun kısa bir sanal toplantı olduğunu biliyoruz.

Ortalama olarak, bir tanışma toplantısı sadece 20 dakika sürer ve ardından sizlere 24 saat içerisinde bir asistan çalışma paketi teklifi göndermeyi hedefleriz.

Sanal Asistanınızla iletişiminizi kesintisiz sürdürebileceğiniz birden fazla çözüm sunuyoruz. Asistanınızla; panel üstünden yazılı iletişime, canlı destek linki üstünden anlık mesajlaşma yada tanımlanan Zoom/Teams/Meeting odalarından canlı görüşmelerle iletişime geçebilirsiniz.

Asistanınızla yazılı iletişime geçebileceğiniz ilk yöntem panelizdeki destek biletleridir. Aynı zamanda panelinizdeki görevler bölümünden devam eden çalışmalarınızla ilgili tüm ekip üyelerine erişim sağlayabilirsiniz. Alternatif yazılı iletişim çözümümüz canlı destek uygulamamızdır. Mesai saatleri içinde asistanınızla anılık yazışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Asistanlarınızla, randevu planlaması yapılması şartıyla görüntülü yada sesli görüşmeler yapabilirsiniz. İletişim her zaman işiminiz temelini oluşturmaktadır. Bu sebeple hızlı iletişim ile doğru sonuçlar almak için her zaman video konferans ve sesli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Görüşme taleplerinizi, destek paneli üstünden yada canlı destek hattından iletebilirsiniz.

Sanal Asistanınınla yürüttüğünüz çalışmalarda, proje/görev süreci uzman ekibimizide kapsıyorsa bir grup toplantısı düzenleyebilirsiniz. Asistanınızın herşeyi organize ettiği proje toplantısında, anlık geri bildirimler ile sürece dahil olabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi konusunda uzman çalışanlarımıza iletebilirsiniz.