Adaptif

Ne Kadar?

Adaptif Hizmetler

Müşteri Başarısı Yöneticilerimiz her zaman aldığınız hizmetlerinizi gözlemliyor. Yalnızca sorularınızı yanıtlamak ve bizimle çalışırken sahip olabileceğiniz soruları çözmek için değil! Aynı zamanda sunduğumuz hizmetten en iyi şekilde yararlanmanıza proaktif olarak yardımcı olmak için asistanınızın performansını, hizmet aldığınız iş kollarını ve hizmetlerimizdeki toplam kaliteyi sürekli takip ediyorlar.

Size özel; alternatif çözümler, iş yazılımları, delegasyon ipuçları, en son projeniz için bir alternatif çalışma önerisi ve daha fazlasıyla her zaman size dönüş sağlıyorlar.  Sanal Asistanınızın yanı sıra ekibimiz, Müşteri Başarısı Yöneticilerimiz zamanınızı verimli ve etkili bir şekilde kullandığınızdan emin olmak istiyor.

Tüm SanalAsistan.net müşterileri, sağladığımız diğer hizmetlere erişim imkanına sahiptir. İhtiyacınız olduğu anda dilediğiniz hizmetimizden anlık olarak yararlanma imkanına sahipsiniz. Bu işlem için ön ödeme yapmanıza gerek yoktur. Aldığınız hizmetler, kategori bazındaki birim ücret politikası dahilinde adet veya saat cinsinden ay sonu faturalandırılacaktır. Siz sadece işinize odaklanız.

İhtiyacınız olan ek hizmetleri asistanınıza iletmeniz durumunda en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir. Talepleriniziz, firmamızın sunduğu hizmet kolları yada yetkinliği dışında ise anlaşmalı çözüm ortaklarımız ile karşılanması konusunda en etkili çözümü sunmak için hazırız. Eğer çözüm ortaklarımız arasında taleplerinizi karşılayacak bir firma bulunmuyorsa sizin adınıza gerekli araştırmaları yaparak, kendimiz kadar güveneceğimiz yeni çözüm ortakları önerilerini sizlere en kısa sürede sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hizmetlerimizden aylık veya yıllık saat bazlı paketler ile yararlanıyorsanız, acil durumlarda yada değişen ihtiyaçlarınız sebebiyle hizmetinizi dondurabilirsiniz (duraklatabilirsiniz). Her müşterimiz, üyeliğinin son 12 ayında bir kez yararlanmak şartıyla, paketlerini/üyeliklerini “altı aya kadar duraklama” hakkına sahiplerdir. Dilediğiniz zaman müşteri temsilciniz yada asistanınızla iletişime geçerek bu hakkınızı kullanmak istediğinizi belirtebilirsiniz.